Изглед насловне стране

Порука
Аутору
Љубиша
Стара кука
Поруке: 2073
Придружен: 13 Јан 2011, 13:29

Слике на насловној страни

#11 Порука од Љубиша » 11 Сеп 2012, 14:42

Драган Милисављевић се јавио с питањем у вези са једном од слика на насловној страни:

http://www.srpskacirilica.org.rs/forum/ ... 55&page=12 (порука бр. 116).

Нико још није реаговао на његове опаске ...

....................

Штета што немамо добар бројач посета сајту, па немамо тачан податак како се креће интересовање за њега. Може ли се наћи и инсталирати бољи?
Последње учитавање од Љубиша дана 11 Сеп 2012, 14:44, учитано 1 пут укупно.
10 векова ћирилице.

Корисников грб
root
Напредни члан
Поруке: 185
Придружен: 12 Јан 2011, 22:38
Место: Град на Врбасу

RE: Изглед насловне стране

#12 Порука од root » 12 Сеп 2012, 10:32

Љубиша, ту слику сам замијенио другом. Заиста нисам уопште обратио пажњу (а и како бих, кад сам антиталенат за умјетност). Свака критика је добродошла и пожељна. Исто тако, уз критику понуди и рјешење.

Бројач рјешавамо чим прије. Иначе, ми се крећемо око 130 уникатних посјета дневно.
Последње учитавање од root дана 12 Сеп 2012, 10:34, учитано 1 пут укупно.
Није свеједно, ћирилицом!

Љубиша
Стара кука
Поруке: 2073
Придружен: 13 Јан 2011, 13:29

#13 Порука од Љубиша » 12 Сеп 2012, 11:01

Ћирилизатор пише: Љубиша, ту слику сам замијенио другом. Заиста нисам уопште обратио пажњу (а и како бих, кад сам антиталенат за умјетност). Свака критика је добродошла и пожељна. Исто тако, уз критику понуди и рјешење.
Бројач рјешавамо чим прије. Иначе, ми се крећемо око 130 уникатних посјета дневно.
Хвала, Будо! Сад смо скоро па савршени! :D

И мени је промакло доста грешака у мојим текстовима, и никако да се вратим и све то исправим ... Рачунам да су идеје важније.

А слова те азбуке нисам ни ја загледао, нити ишта приметио ... По правилу више очију више види.

И, није била критика, био је то позив упућен свима који се разумеју у ту област да допринесу својим знањем и мишљењем.

За бројач посета, хм, јесте била критикица, малецна (општа и у овом случају) ... :lol: У претходној верзији сајта, где је он добро радио, могао сам боље да пратим реаговања на поједине прилоге, а с овим оваквим - тешко.

Може и ту неко други, ко зна те техничке ствари, да помогне.
Последње учитавање од Љубиша дана 17 Сеп 2012, 16:53, учитано 1 пут укупно.
10 векова ћирилице.

Корисников грб
root
Напредни члан
Поруке: 185
Придружен: 12 Јан 2011, 22:38
Место: Град на Врбасу

#14 Порука од root » 15 Сеп 2012, 00:01

Постављен је нови бројач, исти онај што смо користили раније ;)

Свака помоћ, критика и сугестија су увијек добродошли!!!
Није свеједно, ћирилицом!

Пошаљи Одговор