Нови форум?

Порука
Аутору
Корисников грб
root
Напредни члан
Поруке: 185
Придружен: 12 Јан 2011, 22:38
Место: Град на Врбасу

Нови форум?

#1 Порука од root » 23 Мар 2015, 10:40

Стигло прољеће, стигли и нове закрпе за форум. Форумски софтвер који користимо је добио свог наследника олиценог у верзији 1.8, осим новог изгледа доноси и доста новитета, али и доста сигурносних пропуста.

Идеја је да мијењамо форумски софтвер другим (смф или пхпбб). Старији дискутанти су ми скренулпажњу да нам треба што једноставнији.

Моја идеја је да објединимо насловну страну са текстовима и коментарима у форум-портал. Разлог је једноставан, на порталу ниста ново, док је форум прилично активан, и један је од квалитетнијих по свом садржају тј. учесницима у дискусијама.

Који су ваши приједлози?
Није свеједно, ћирилицом!

Љубиша
Стара кука
Поруке: 2053
Придружен: 13 Јан 2011, 13:29

RE: Нови форум?

#2 Порука од Љубиша » 23 Мар 2015, 21:15

Ћирилизатор пише: Стигло прољеће, стигли и нове закрпе за форум. Форумски софтвер који користимо је добио свог наследника оличеног у верзији 1.8, осим новог изгледа доноси и доста новитета, али и доста сигурносних пропуста.
Идеја је да мијењамо форумски софтвер другим (смф или пхпбб). Старији дискутанти су ми скренули пажњу да нам треба што једноставнији.
Моја идеја је да објединимо насловну страну са текстовима и коментарима у форум-портал. Разлог је једноставан, на порталу ниста ново, док је форум прилично активан, и један је од квалитетнијих по свом садржају тј. учесницима у дискусијама.
Подржавам избор једноставнијег, прегледнијег и безбеднијег форума.

Само напред, и хвала Ти за вишегодишњи добровољни рад за Српску ћирилицу, не знам како бисмо без тебе.
10 векова ћирилице.

Корисников грб
root
Напредни члан
Поруке: 185
Придружен: 12 Јан 2011, 22:38
Место: Град на Врбасу

Re: Нови форум?

#3 Порука од root » 24 Мар 2015, 13:06

Форум је старији и љепши јер смо пребацили га на нови софтвер. У питању је phpBB3 верзија 3.1.4. Све је прошло без већих проблема, поруке и шифре су сачуване.

Молим Вас за мало стрпљења, до сутра све ће бити све подешено. Уколико имате неких проблема приликом логовања, пошаљите ми имејл на cpncka@gmail.com. Извињавам се на непријатностима уколико их доживите.

Хвала!

Пошаљи Одговор