Ћирилица се пише срцем!

Дискусије о ћирилици

Сва времена су у UTC+03:00

Пошаљи нову тему  Одговори на тему  [ 96 порука ]  Иди на страницу Претходни 16 7 8 9 10
Аутору Порука
 Наслов поруке: Где сте ћириличари?
ПорукаПослато: 01 Нов 2017, 18:30 
Није на вези
Ветеран
Корисников грб

Придружен: 08 Јан 2014, 23:36
Поруке: 720
Где су нестали активни учесници форума? Брине ме то што дужи временски период нема никога на форуму да се бар јави...

Врх
 Наслов поруке: Re: Форум
ПорукаПослато: 07 Јул 2018, 15:57 
Није на вези
Ветеран
Корисников грб

Већ неко време покушавам да схватим какви су ово учесници форума који остављају чудне поруке, а чини се не тичу се наших тема. Објашњење ми је да се ради о људима који се региструју на неки форум и користе га за размену приватних порука. Питање администратору је: можемо ли некако да уклонимо неактивне налоге, јер је тек 59 корисника послало макар једну поруку, док су остали без иједне послате поруке, а таквих има преко 2000.

Врх
ПорукаПослато: 07 Јул 2018, 15:58 
Није на вези
Ветеран
Корисников грб

? Било је питање, а нисам ставио знак питања.

Врх
 Наслов поруке: Ћирилица Добрица Ерић
ПорукаПослато: 15 Јул 2018, 14:55 
Није на вези
Ветеран
Корисников грб

Посетивши интернет страну удружења Ћирилица - Добрица Ерић, остадох затечен појединим вестима које су уредници објављивали. Ради се о акцијама за које знам да су покренуте на иницијативу нашег удружења, за које, међутим, неко ко се потписује као М. Д. тврди да заслуге припадају њима. Не бих волео да ме неко схвати погрешно, јер радимо на истом послу. Не бих да искључим могућност и да смо паралелно радили, ипак за поједине ствари одговорно тврдим да сам лично преговарао за надлежнима. То је случај са саобраћајним знаком на Панчевачком мосту, где ми је представник Путева Србије обећао и након тога известио да је знак промењен. Сличан случај је са Вода водом. Извесни Дејан, који је овде иступао испред удружења Ћирилица, крајње је био коректан и многе акције покренуо: сећам се рачуна за ЈКП, Диса, натписа на возилима МУП. Поштовање Добрици Ерићу и његовом удружењу. Сматрам да су поред нас, они једини који се практично баве очувањем српског писма.

Врх
ПорукаПослато: 16 Јул 2018, 07:14 
Није на вези
Ветеран
Корисников грб

Имамо ли могућност да обришемо ове нежељене поруке случајних гостију?

Врх
ПорукаПослато: 30 Јул 2018, 15:40 
Није на вези
Ветеран
Корисников грб

Љубиша, прочитајте приватну пошту. Требало би решавати ове нежељене коментаре.

Врх
Приказ порука у последњих:  Поређај по  
Пошаљи нову тему  Одговори на тему  [ 96 порука ]  Иди на страницу Претходни 16 7 8 9 10

Сва времена су у UTC+03:00

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост

Не можете слати нове теме у овај форум
Не можете одговарати на теме у овом форуму
Не можете учитавати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете слати прилоге у овај форум

Скочи на: