Акције путем интернета

Порука
Аутору
Корисников грб
Дејан_Свитац
Стара кука
Поруке: 1212
Придружен: 08 Јан 2014, 23:36
Контакт:

Брзи процес - Водовод

#601 Порука од Дејан_Свитац » 13 Јул 2020, 18:01

21 дан. Изненађен сам брзином. У вајбер групи коју сам формирао је и директорка ЈП "Водовод" и када сам написао да смо победили, она је прокоментарисала како је то победа њих, пре свих програмера који су радили на софтверу, након чега сам јој одговорио: "Ћирилица је моја велика "брига". То Вам говорим као неко ко је у овој области дуги низ година, уз сад већ покојног Добрицу Ерића, Љубивоја Ршумовића, Љубишу Јовановића, Милорада Ђошића, Драгољуба Збиљића... Ако некада упознате ове живе људе, питајте их за неког Дејана Свица из малене Сурдулице, рећи ће Вам много више о мени, него што ћете то сазнати на оваквим местима. Слободно и ви славите победу, свако радовање ћирилици је добро. Хајде па да још "стручњаци" за информатику (никако програмери, јер ово што је урађено са рачунима далеко је од програмирања) открију ћирилицу и на мобилним телефонима."
Сећате се Дејана из удружења Ћирилица -Београд? Био је и на нашем форуму. Својевремено је покретао иницијативу за ћириличке рачуне и ја сам му тада рекао да је и сурдулички Водовод проблем. Шта је он тад урадио не знам. Међутим, касније се развила прича у тој групи и због лошег рада овог предузећа, сугерисао сам директорки да ћемо их пријавити због непоштовања писма. Она је изврдавала да не одговори иако су и други чланови групе очекивали неки њен одговор. Међутим, након ове победе људи су одушевљени успехом.

Дарко Бабић
Стара кука
Поруке: 1385
Придружен: 13 Јан 2011, 09:37

Re: Акције путем интернета

#602 Порука од Дарко Бабић » 14 Јул 2020, 08:11

Како само 21 дан када се на одговор односно решење Заштитника се чека по годину дана!?

Пошаљи Одговор